Партнери

З питань Партнерства (спонсорства) та з реклами на Форумі: Контактна особа – Ігор Завілінський +38 067 401 96 92

Стратегічний Партнер
Бруклін-Київ
Офіційний партнер
Delta Wilmar
Ексклюзивний партнер
Спеціальний партнерОлсідз є унікальною комбінацією досвіду і потенціалу, а саме, команди з багаторічною присутністю на ринку і, в той же час, новоствореної юридичної та організаційної структури і побудованих за останніми технологіями індустріальних активів. Хоча торгова марка і керівництво компанії відомі на ринку вже більше 15 років, у своїй новій формі Олсідз існує з 2010 року.

Олсідз має репутацію надійного і високопрофесійного партнера на ринку сільськогосподарської продукції України і є одним з найбільших експортерів олії в Україні. Олсідз також надає послуги з перевалки рослинних олій на новозбудованому терміналі компанії в Південному, самому глибоководному порту України.

Компанія наразі будує сучасний маслоекстракційний завод у Південному, розширюючи свою вже існуючу припортову інфраструктуру у вигляді потужного терміналу з розвиненою залізничною гілкою. Маючи можливість працювати на трьох видах культур (соєві боби, насіння соняшнику, ріпак), новий МЕЗ Олсідз доповнить індустріальні активи компанії і зробить її одним з найбільших експортно-орієнтованих переробників насіння олійних в Україні.

 

Партнер Форуму
ТІС
Юридичний партнер lavrynovych_LOGO Юридична фірма «Лавринович і Партнері» була створена у 2004 році. Сьогодні Фірма об’єднує більш ніж 50 професіоналів з України та США, й динамічно розвивається. Головний офіс «Лавринович і Партнери» знаходиться в Києві, офіси Фірми також розташовані в Одесі та Чикаго. «Лавринович і Партнери» є професійною, багатопрофільною юридичною компанією, персонал якої складають висококваліфіковані адвокати та юристи з унікальним досвідом юридичного супроводження транснаціональних компаній й місцевих клієнтів в різних секторах економіки. Серед постійних клієнтів Фірмы — Альфа-Банк, ВТБ Банк, ArcelorMittal, Allseeds Group, Louis Dreyfus, Danone Unimilk Ukraine, Dragon Capital, JTI, Kиївстар, Кримська горілчана компанія, MoneyGram, PPF Investments, Puma Ukraine, Raiffeisen Bank Aval, Winner Imports Ukraine та інші. «Лавринович і Партнери» входить у десятку кращих консультантів відповідно дослідженню «50 провідних юридичних фірм України», та високо оцінена всіма авторитетними міжнародними професійними рейтингами.
Юридичний партнер портовоі сесііANK logo transp Юридична фірма «АНК» заснована в 1996 році і є сьогодні однією з провідних юридичних фірм України. Протягом більш ніж 15 років ми успішно консультуємо клієнтів у всіх галузях юридичної практики. У результаті динамічного розвитку нам вдалося накопичити унікальний досвід і зібрати команду професіоналів, яка здатна супроводжувати великі інфраструктурні проекти і консультувати клієнтів з найскладніших питань. Сьогодні у команді «АНК» працюють більше 20 юристів, кожен з яких є досвідченим фахівцем у своїй сфері. До числа основних практик і галузей економіки, в яких консультує «АНК», належать корпоративне право та M&A, морське та транспортне право, страхування, інвестиції, інфраструктурні проекти в портовому секторі, агропромисловий комплекс та податкове право. В активі «АНК» десятки виграних справ у судах та арбітражах. Завдяки мережі кореспондентських офісів за кордоном, ЮФ «АНК» може запропонувати своїм клієнтам ефективний правовий захист практично в будь-якій точці світу. У 2012 році ЮФ «АНК» першою серед українських юридичних фірм приєдналася до альянсу “Geneva Group International”, що представлений у більш ніж 100 країнах і налічує 550 офісів по всьому світі. Це дозволить «АНК» запропонувати своїм клієнтам ще більш якісний сервіс за кордоном. Робочі мови ЮФ «АНК»: українська, російська та англійська. Тел./факс: +38 0482 348 716. E-mail:
Продвижение сайтов
продвижение и создание сайтов Codemotion
codemotion.com.ua создание сайтов

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ