Медіа-партнери 2013

Генеральний ТВ-партнер

image011

Перший діловий телеканал – це спеціалізоване ділове телебачення, яке надає ділові новини і аналітичну інформацію цілодобово. Щогодини в ефірі телеканалу «Перший діловий» виходять блоки новин про події в економічному житті компаній та ринків. Інформаційно-аналітичні програми висвітлюють актуальні питання ведення бізнесу в Україні та за кордоном, надають кваліфікований аналіз і коментарі експертів в різних сферах економіки і бізнесу, прогнозують розвиток економічної ситуації, кон’юнктури ринку товарів і послуг.

Медіа-патронат

image012

Діловий щомісячний журнал Forbes видається в Україні з березня 2011 року.
Журнал висвітлює теми бізнесу, політики та стилю життя. Тираж видання – 30 000
екземплярів. Кожен третій номер журналу виходить з додатком Forbes Woman,
виданням для успішних ділових жінок. Forbes входить у діловий сегмент УМХ
Група. Також під брендом Forbes в Україні працює діловий портал forbes.ua

Медіа-партнери

interfax-WEB

Інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна” – компанія у структурі міжнародної інформаційної групи Interfax Information Services – працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року.За цей час агентство здобуло репутацію найавторитетнішого та найкомпетентнішого постачальника оперативної та об’єктивної інформації, якісних і затребуваних інформаційних продуктів.Серед клієнтів агентства – провідні вітчизняні та зарубіжні засоби масової інформації, торгові й посередницькі компанії, інвестиційні фонди, банківські та фінансові інститути, іноземні компанії та представництва, державні організації, посольства й торгові представництва.Каналами міжнародної інформаційної групи Interfax International інформаційні повідомлення з України доступні клієнтам у більшості країн світу.На сьогодні агентство випускає 45 інформаційних продуктів політичної та економічної тематики трьома мовами (українською, російською та англійською).Продуктова лінійка агентства постійно поповнюється новими інформаційними послугами.

image013

Власть денег – цинічна правда успішних. Власть Денег – популярний діловий всеукраїнський тижневик. Поєднання глибокої аналітики і легкого стилю викладу. Неупереджений погляд на резонансні події ділового життя країни і оцінка їх
впливу на добробут кожного читача. Аналітика, ексклюзивні інтерв’ю, незалежні журналістські розслідування.

dc

Деловая столица – впливовий загальнонаціональний діловий тижневик. Кожен понеділок актуальна інформація в рубриках: економіка, фінанси, інфраструктура будівництва, нерухомість, огляд ключових подій тижня, новини столичних та регіональних компаній.

image014

Мир денег у всьому різноманітті: цінні папери, золото, нерухомість, страхування, кредитування. А також безпека, культура, туризм. Видання розраховане на працівників фінансово-банківської системи, фахівців фінансових структур,
керівників підприємств та установ.

Інформаційно-правовий Партнер
image019

Перший Український Юридичний Форум PROXIMA Потрібна юридична консультація? ЮрФорум PROXIMA надасть
Вам професійну допомогу юристів та фінансистів .З 2005 року 1.5 млн. чоловік в місяць отримують безкоштовну юридичну консультацію з правових відносин в області Податкового права, Банківської діяльності, Судової практики,
Нерухомості, Реєстрації і ліквідації підприємств та інших. Отримайте оптимальне рішення від практикуючих адвокатів та юристів!


 Інформаційна підримка 

эксперт

Експерт – авторитетний і впливовий, це журнал, який не обмежується критичним аналізом
того, що відбувається, а шукає виходи і рішення!

&logo_bez_politiki

Companion Group один з найбільш відомих видавничих будинків українського ринку ділової літератури та періодики. На сьогоднішній день у портфоліо періодичних видань Companion Group входять: діловий тижневик «Комп&ньоН», щомісячні журнали СТРАТЕГІЇ, &.ФІНАНСИСТ і «Професор Крейд».  Видавництво має великий досвід у підготовці корпоративних видань (серед останніх проектів – Mercedesmagazine, Giude to GoodWine). З 2005 р. Companion Group активно займається публікацією та дистриб’юцією ділових книжок українських та іноземних авторів на ринках України та СНД.

Inventure 5

Інвестиційно-консалтинговий портал «InVenture» покликаний сприяти пошуку та реалізації інвестиційних можливостей в Україні за рахунок просування перспективних інвестиційних проектів, надання оперативної аналітичної інформації  нвестиційної тематики, сприяння в пошуку інвестиційних ресурсів, всебічної підтримки здійснення взаємовигідних інвестиційних угод.

IBcontacts

image015

Комсомольська правда в Україні – Суспільно-інформаційне видання. Газета для людей, інтереси яких стосуються найрізноманітніших сфер життя. Тут читачі знайдуть широке коло тем – від серйозного інтерв’ю з політиком і керівником до пікантних подробиць з життя зірок. Щоденний випуск «Комсомольської правди» – це оперативна інформація про життя регіону та країни.

image016

Commercial Property . професійне видання про ринок комерційної нерухомості. Актуальна
інформація, аналітичні статті, інтерв’ю з гравцями ринку нерухомості, новини компаній

image017

Business Ukraine – є щомісячним виданням, і вперше був запущений навесні 2007 року. Журнал пише про український бізнес, фінанси, політицу. Business Ukraine читають у всіх українських та міжнародних бізнес-спільнотах, а також київські дипломати, політики та державні службовці.

image018

Business Class Magazine – журнал про діловий досвід відомих фігур українського бізнесу.  До уваги читачів – інтерв’ю з особистостями, які досягли значних успіхів у  бізнесі, яскраві бізнес-рішення, коментарі досвідчених практиків бізнесу на
гострі питання економіки і підприємництва, історії становлення українських  компаній, а також матеріали про мистецтво та стиль життя.

image020

Prostobiz призначений для полегшення життя тим, хто хоче розібратися в потоці фінансових послуг для бізнесу .На сайті ми розміщуємо актуальну та корисну інформацію (новини, статті, путівники, акції та інтерв’ю), яка допоможе максимально швидко зорієнтуватися у світі бізнес-фінансів. Головною ж “фішкою” сайту є актуальні рейтинги банківських послуг для бізнесу, які дозволяють нашим читачам порівнювати різні фінансові пропозиції та приймати правильні рішення.

image021

Юридична  газета – професійне видання практичної спрямованості для юристів, підприємств  та всіх, хто цікавиться ефективним вирішенням правових проблем у бізнесі.  Судові рішення, моніторинг законодавства, новини юридичного світу, економічні  консультації, податки, фондовий ринок та цінні папери, аналіз ринку юридичних  послуг.

image022

Центр  Транспортних Стратегій – незалежний інформаційно-консалтинговий центр,  зосереджений на дослідженні окремих транспортно-інфраструктурних проектів, а також аналізі і прогнозах розвитку транспортного комплексу. Наша місія: надавати інформацію та рішення, що дозволяють підвищити конкурентні переваги наших клієнтів, галузей і економіки України в цілому. Ми прагнемо впливати на якість управлінських та інвестиційних рішень і з цією метою співпрацюємо з провідними українськими та міжнародними компаніями, органами державної влади та некомерційними організаціями.

image023

Жизнь в Одессе -  щотижнева суспільно-інформаційна газета. Це неупереджений погляд і аналіз подій, цікаві інтерв’ю з відомими одеситами і гостями міста. Видання розповідає про реальні події та проблеми міста, про історію Одеси. Це і консультації юристів та фахівців різних міських служб, анонси подій, спортивна, театральна і виставочна афіша. Ніяких пліток і політичного бруду – тільки об’єктивна і перевірена інформація

OM

Інформаційне агентство «ОДЕСА-МЕДІА» – це оперативна інформація про життя регіону, країни та світу. До складу інформаційного агентства входить прес-центр, який є майданчиком для обговорення суспільно важливих питань і проблем, пов’язаних з життям нашого міста. У прес-центрі проводяться прес-конференції, круглі столи, прямі телефонні лінії з політиками, бізнесменами, представниками громадських організацій і т.д.

UAIB

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ) є добровільною недержавною некомерційною організацією, що об’єднує всі компанії з управління активами в Україні. УАІБ заснована в квітні 1995 року і є однією з найстаріших професійних організацій учасників фондового ринку, заснованою на засадах саморегулювання, рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів своїх членів.

BBB

Баланс Бізнес Букс – перше українське спеціалізоване видавництво ділової літератури.

На книжковій полиці видавництва ви зможете найти книжки різної ділової тематики: стратегія, менеджмент, маркетинг, реклама, управління персоналом, медіа, PR, тайм-менеджмент, консалтинг, економіка, фінанси, історії успіху. Серед книжок, які вийшли під маркою «Баланс Бізнес Букс» – найкраща ділова література українських авторів, а також перекладені  книги провідних світових видавництв: American Society for Quality (USA), Berrett-Koehler Publishers, Inc. (USA), Copenhagen Business School Press (Denmark), Kogan Page (UK), Palgrave Macmillan (UK), Pearson Education Limited (UK), Thomson Learning, Wiley Sons (USA).